Projektų valdymas. Verslo procesų optimizavimo ekspertė Diana Lodienė

+370 612 12295

APIE MUS KALBA
VERTA ŽINOTI

KVIEČIAME Į TURBO PRAKTINIUS MOKYMUS, KURIE KEIČIA MĄSTYMĄ!

EFEKTYVUS ĮMONĖS PROCESŲ VALDYMAS + komanda = rezultatai

Dr. Diana Lodienė
Justas Gavėnas
Rolandas Valaitis

NET 3 PROFESIONALAI VIENOJE VIETOJE: PROCESŲ VALDYMO, PARDAVIMŲ AUGINIMO IR KOMANDOS FORMAVIMO!

Konkurencinė kova vis labiau aršėja ir randantis išmaniosioms technologijoms išsilaikyti rinkoje taps iššūkiu. Laimės tos organizacijos, kurios turės puikiai funkcionuojančias procesų valdymo sistemas. Dažnas atvejis, kai įmonių vadovai mano, kad valdydami verslą jie valdo procesus. Tačiau pradedant gilintis į valdymo principus, paaiškėja, kad yra valdomi žmonės, o ne procesai.

Procesų nefunkcionavimo simptomai

 • Nespėjama įvykdyti užsakymų laiku;
 • Nekomunikacija tarp padalinių;
 • Krenta pelnas;
 • Krenta pardavimai;
 • Didelis kiekis klaidų ir broko;
 • Užduočių vykdymo atsekamumo nebuvimas.

Mokymuose sužinosite:

 • LEAN, 6 sigma, TOC ir kt. metodai – kur tinka ir kada netinka;
 • KOKIĄ įtaką turi darbuotojų trūkumas procesams, ir KODĖL įmonės nepritraukia tinkamų darbuotojų;
 • KAIP padidinti pelną 30 % ČIA IR DABAR;
 • KAIP valdyti procesus, kad klientas būtų patenkintas įmonės veikla ir produktais;
 • KAIP procesų valdymas padeda auginti pardavimus;
 • KOKS yra komandos indėlis auginant įmonės rezultatus.

Šiuos UNIKALIUS procesų valdymo mokymus veda net 3 profesionalai, kurie per PRAKTINES užduotis atskleis esminius ir kertinius procesų valdymo FAKTORIUS. Mokymų metu praktikuosime žaidimus pasitelkus LEGO® Serious Play™ metodiką, bei kūrybines ir logines užduotis, kurios padės įsisavinti procesų valdymui reikalingas žinias ir komandos formavimo svarbą. Mokymų pabaigoje apibendrinsime gautus rezultatus ir pateiksime išvadas, kurias sėkmingai galėsite paversti VEIKSMŲ PLANU savo veiklai.

SKIRTA:

Įmonių ir organizacijų, padalinių vadovams, siekiantiems auginti asmeninius, įmonės ar padalinio rezultatus (pardavimus, pelną, našumą ir kt.).

KADA: rugsėjo 26 dieną, nuo 9:00 val. iki 16:15 val.

KUR: Vilniuje, Ibis Styles viešbutyje, Minsko pl. 14

KODĖL VERTA DALYVAUTI: išmoksite identifikuoti procesus ir sužinosite kaip komandiškai siekti rezultatų, kurie pranoksta lūkesčius!

Dalinamės viena iš sėkmės istorijų, kurioje atsiskleidžia optimizuotų procesų galia: SĖKMĖS ISTORIJA.

Seminaro kaina: 150 Eur.

Rekomenduojame: iš vienos įmonės sudalyvauti komandiškai, nes įgysite procesų valdymui reikalingų komandinių įgūdžių ir gausite komandinę 30 % nuolaidą!

Daugiau informacijos: diana@iprocess.lt , tel. 8-612-12295.

REGISTRACIJA Į MOKYMUS

Mokymų eiga:

8:45 – 9:00 Pasitikimo kava

9:00 – 10:30 Mokymų sesija

10:30 – 10:45 Kavos pertrauka

10:45 – 12:15 Mokymų sesija

12:15 – 13:00 Pietų pertrauka

13:00 – 14:30 Mokymų sesija

14:30 – 14:45 Kavos pertrauka

14:45 – 16:15 Mokymų sesija

Mokymus veda: dr. Diana Lodienė, sėkminga procesų optimizavimo konsultantė ir daktaro laipsnį turinti ekspertė, iProcess.lt prekinio ženklo savininkė, „Di Lodi“ įmonės direktorė, sukaupusi sėkmingos 17 metų vadovavimo įmonėms, 3 metų konsultavimo ir 7 metų mokymų vedimo patirties.

Praktinėje dalyje prisijungia Justas Gavėnas, TALENTŲ NAMAI vadovaujantis partneris, su Lego Serious Play metodika. Justas yra apmokytas Lego Serious Play treneris, sertifikuotas vadybos konsultantas sukaupęs virš 10 metų patirties konsultaciniuose projektuose, populiarus pardavimų srities pranešėjas. Daugiau ir plačiau: www.talentunamai.lt

Komandos formavimo įgūdžių mokins Rolandas Valaitis, „Emovents“ pardavimų vadovas, sukaupęs virš 20 metų patirties formuojant komandas ir mokinant jgūdžių. Daugiau ir plačiau: www.emovents.lt

Atsiliepimai apie mokymus:

Renginys tikrai labai patiko. Viskas suorganizuota aukštame lygyje! Dėkui. Daug buvo įvariaus užimtumo. Labai gerai, kad nespėdavome pavargti. Ir gerai, kad praktinė dalis buvo.

Evaldas Jaruševičius

Dėkui už seminarą. Tema veiklos procesų žemėlapio sudarymas ir po to galimybė matuoti procesų kritinius taškus yra mūsų įmonei labai aktuali. Ten, kiek leido laikas buvo apie tai. Patiko. Pranešimus skaitantys žmonės tikrai labai „savos“ asmenybės, kas aukšto lygio ekspertams ne visada pavyksta. Seminaro laikas irgi nebuvo per ilgas. Patiko viskas.

Kęstutis Skukauskas

Buvo nerealu. Pamėginkit ir patys įsitikinkite, kad mokytis verta!!!

Vytautas Černovas

Mokymai buvo naudingi ir praktiški. Lektorė mokymo medžiagą pateikė koncentruotai ir aiškiai. Praktinė mokymų dalis su LEGO Seriuos Play įvedė įvairovės į mokymus, leido kūrybiškai pažvelgti į problemų sprendimą ir procesų valdymą.

Laura Vaišnorė

Mokymų metu pavyko atskirti (suprasti) kas yra procesas, kur gali būti jo pradžia ir pabaiga. Kuom visa tai gali būti naudinga ir efektyvu vystant sėkmingą įmonės veiklą. Ankščiau apie tai daug nesusimąstydavau. Įmonėje esame susidėlioję strategiją ilgajam ir trumpajam periodams bei nusimatę veiksmų planą, kaip visa tai pasiekti. Pajungus procesus, manau, visa tai galima įgyvendinti žymiai efektyviau gal net ir greičiau. Nors aišku, tai nėra labai parasta įdiegti.

Erikas Biržys

APIE MUS KALBA
VERTA ŽINOTI

Atliekame įmonės veiklų analizę, identifikuojame egzistuojančius procesus, pateikiame išsamias rekomendacijas procesų bei veiklų gerinimui.

Modeliuojame procesų žemėlapius, perprojektuojame procesus, nustatome procesų matavimo rodiklius, sukuriame tik JŪSŲ įmonei tinkančią individualią procesų valdymo sistemą.

Vedame vidinius mokymus šiomis temomis: „Pokyčių valdymas“, „Procesų valdymas“, „Tiekimo grandinės valdymas“, „Vertės grandinė“, „Įkvepianti lyderystė“, „Projektų valdymas“.

Sustatome motyvacines sistemas, nukreiptas į konkretaus proceso matavimo rodiklius. Įdiegiame motyvacijos skaičiuoklės programą.