Projektų valdymas. Verslo procesų optimizavimo ekspertė Diana Lodienė

+370 612 12295

APIE MUS KALBA

Verta žinoti

Procesų valdymas — kaip spidometras verslui. Apie tai verta sužinoti daugiau. Aktualūs straipsniai ir patarimai iš profesionalo lūpų.

Verta žinoti | iProcess.lt

Organizacija kaip gyvas organizmas: procesų masė – tai funkcionuojantys organai, o materialūs, finansiniai ir informaciniai srautai gali būti prilyginami kraujo cirkuliacijai. Kada pradeda organizmas nesveikuoti?

Plačiau...

Šiuolaikinės technologijos neleidžia stovėti vietoje ir skatina judėti į priekį tiek mus visus asmeniškai, tiek pačias organizacijas. Tos organizacijos, kurios nesugebės valdyti laiko technologijų pagalba, nesugebės valdyti procesų. O tai reiškia, kad ilgainiui taps nebekonkurencingos ir bus pasmerktos vegetavimui ar net žlugimui.

Plačiau...

Atliekame įmonės veiklų analizę, identifikuojame egzistuojančius procesus, pateikiame išsamias rekomendacijas procesų bei veiklų gerinimui.

Modeliuojame procesų žemėlapius, perprojektuojame procesus, nustatome procesų matavimo rodiklius, sukuriame tik JŪSŲ įmonei tinkančią individualią procesų valdymo sistemą.

Vedame vidinius mokymus šiomis temomis: „Pokyčių valdymas“, „Procesų valdymas“, „Tiekimo grandinės valdymas“, „Vertės grandinė“, „Įkvepianti lyderystė“, „Projektų valdymas“.

Sustatome motyvacines sistemas, nukreiptas į konkretaus proceso matavimo rodiklius. Įdiegiame motyvacijos skaičiuoklės programą.