Projektų valdymas. Verslo procesų optimizavimo ekspertė Diana Lodienė

+370 612 12295

Kuo galime padėti jūsų verslui

Organizacija – gyvas organizmas, kurį kuriame mes patys: parenkame reikalingus ir tinkamus žmones, apibrėžiame veiklą, sumodeliuojame procesus.

Pasitaiko, kad organizmas suserga. Liga gali užklupti ir organizaciją: vėluoja užsakymai, atsiranda daug broko, gamybos padalinys nespėja pagaminti produkcijos, padaliniai tarpusavyje nesusikalba. Visi šie simptomai – sergančios organizacijos simptomai.

Kaip galime padėti išgydyti jūsų problemas?

  1. Įsigiliname, dėl ko jūsų organizacija nesveikuoja, kur ir kodėl kyla problemų.
  2. Projektuojame esamos situacijos procesų žemėlapius, o suradę kliuvinius, trukdančius cirkuliuoti informacijai ir materialiesiems srautams, procesus perprojektuojame ir pasiūlome idealų modelį.
  3. Padedame jūsų komandai įgyvendinti naujai sumodeliuotą procesą.


Programos turi tarnauti procesams ir žmonėms, o ne žmonės – programoms. Todėl jūsų turimas sistemas įdarbiname taip, kad kuo efektyviau padėtų valdyti esamus procesus. Jūs gaunate priemones, kuriomis galite pamatuoti veiklą procesui vykstant, o ne jam pasibaigus kaip galutinį rezultatą. Pavyzdžiui, galutinis pardavimo proceso rezultatas – išaugęs arba nukritęs pardavimas. O ar žinote, kaip pamatuoti veiklą vykstant procesui, kad galėtumėte valdyti pardavimo kritimą? Mes žinome KAIP. Atskleiskite mums savo verslo problemas ir džiaugsimės galėdami pasidalyti savo patirtimi siekiant surasti sprendimus.

Kuo galime padėti jūsų verslui
KODĖL KONSULTANTAI

Atliekame įmonės veiklų analizę, identifikuojame egzistuojančius procesus, pateikiame išsamias rekomendacijas procesų bei veiklų gerinimui.

Modeliuojame procesų žemėlapius, perprojektuojame procesus, nustatome procesų matavimo rodiklius, sukuriame tik JŪSŲ įmonei tinkančią individualią procesų valdymo sistemą.

Vedame vidinius mokymus šiomis temomis: „Pokyčių valdymas“, „Procesų valdymas“, „Tiekimo grandinės valdymas“, „Vertės grandinė“, „Įkvepianti lyderystė“, „Projektų valdymas“.

Sustatome motyvacines sistemas, nukreiptas į konkretaus proceso matavimo rodiklius. Įdiegiame motyvacijos skaičiuoklės programą.