Microsoft Power BI ataskaitos

Ar dažnai jus aplanko jausmas nežinios, kai atsidarote vieną ataskaitą, atsidarote antrą ataskaitą, ir galiausiai atsidarote trečią ataskaitą ir vis tiek ne iki galo žinote kaip ir kokiu būdu priimti teisingą, įmonei pelningą sprendimą?

Su Power BI duomenų atvaizdavimo įrankiu atsiranda

Aiškūs rodikliai

Viename ataskaitos lape galime parodyti kokioje būklėje yra jūsų įmonė.

Matomumas

Galime sutaupyti vieno darbuotojo – analitiko etatą. Sumodeliuotame grafike jūs realiu laiku matysite konkrečių procesų KPI vienu mygtuko paspaudimu.

Efektyvumas

Greitai ir operatyviai identifikuoti problemines vietas, kuo remiantis jūs greitai priimsite efektyvius sprendimus.

Ar jūsų įmonėje yra darbuotojas, kuris tik „gamina“ ataskaitas? Jų randasi visa galybė, nes jūs norite pamatyti kokioje būklėje yra jūsų įmonė?

Darbuotojų kaina

Paskaičiuokite konkretaus darbuotojo darbo laiko sąnaudas konvertuodami į eurus. Paskaičiuokite kiek konkreti pareigybė kainuoja įmonei per mėnesį ir per metus. Tikėtina gausite įspūdingą sumą.

Verslo spidometras

Atspindėdami procesų KPI Power BI grafikuose mes jums parengsime verslo spidometrą. Įsėsdami į automobilį pirmiausiai jūs matote rodiklių skydelį, remiantis kuriuo nusprendžiate ar galite važiuoti ir kokiu greičiu galite važiuoti. Taip ir verslo spidometras jums parodys viename, maksimaliai trijuose lapuose kiek įmonėje turite resursų, kokį turite srautą arba kokias turite problemines vietas, kiek sugeneruota pardavimų, koks pelnas, ar pasiekėte išsikeltus tikslus.

Verslo procesų valdymas

Koks galėtų būti teisingas sprendimas?

Įsidiegus Power BI sistemą, galėsite matyti veiklos ir darbuotojų produktyvumą. Visi reikalingi duomenys bus vienoje vietoje, o tai leis greitai ir efektyviai priimti reikalingus sprendimus. Parengsime būtent jūsų įmonei pritaikytą Power BI ataskaitą, kurioje lengvai ir greitai matysite visos įmonės veiklą ir realiu laiku pateikiamą statistiką:

  • Sandėlio pajėgumus ir būklę
  • Pardavėjų atliekamas pastangas siekiant vykdyti pardavimus;
  • Įmonės veiklos rodiklius, asortimento pelningumą;
  • Ir daug kitų galimybių...

Pavargote nuo per didelio kiekio ataskaitų ir norite sutaupyti turimų darbuotojų laiką?