Verslo konsultacijos

Raidė „i“ žodžio „ iProcess “ priekyje reiškia individualumą.

INDIVIDUALUMAS

Mes kuriame tik INDIVIDUALIAS, tik jūsų įmonei tinkamas ir pritaikomas procesų valdymo sistemas. Tiek jūs, tiek jūsų įmonė esate unikalūs ir išskirtiniai, todėl egzistuojantys standartai ne visada gali padėti naudingai optimizuoti jos veiklą bei procesus ir pasiekti geriausių rezultatų.

ATSIPERKANTI INVESTICIJA

Investicija į procesų optimizavimą jums pradės atsipirkti jau nuo TREČIO bendradarbiavimo su mumis mėnesio.

verslo konsultacija
Verslo procesų valdymas

Organizacija – gyvas organizmas, kurį kuriame mes patys: parenkame reikalingus ir tinkamus žmones, apibrėžiame veiklą, sumodeliuojame procesus.

Mūsų misija

Harmoninga organizacijos veiklų sistema

Pasitaiko, kad organizacijos suserga: vėluoja užsakymai, atsiranda daug broko, gamybos padalinys nespėja pagaminti produkcijos, padaliniai tarpusavyje nesusikalba. Visi šie simptomai ser gančios organizacijos simptomai.

  • Įsigiliname, dėl ko jūsų organizacija nesveikuoja, kur ir kodėl kyla problemų.
  • Projektuojame esamos situacijos procesų žemėlapius, o suradę kliuvinius, trukdančius cirkuliuoti informacijai ir materialiesiems srautams, procesus perprojektuojame ir pasiūlo me idealų modelį.
  • Padedame jūsų komandai įgyvendinti naujai sumodeliuotą procesą.
verslo konsultacijos

Programos turi tarnauti procesams ir žmonėms, o ne žmonės programoms.

Todėl jūsų turimas IT sistemas įdarbiname taip, kad kuo efektyviau padėtų valdyti esamus procesus. Jūs gaunate priemones, kuriomis galite pamatuoti veiklą procesui vykstant, o ne jam pasibaigus kaip galutinį rezultatą.

Verslo konsultantai pasidalija sukauptomis geriausiomis procesų optimizavimo srities žiniomis ir patirtimi, padeda išsiaiškinti įmonės veiklos problemas ir pataria, kaip jas išspręsti. Dėl profesionalų suteiktos verslo konsultacijos įmonės ar organizacijos darbo efektyvumas gali išaugti dvigubai.

Kas esame mes?

Mes esame profesionalūs individualių verslo procesų sistemų kūrėjai ir sprendimų teikėjai. Sprendimus įvairių pramonės šakų verslo įmonėms pateikiame remdamiesi sėkmingo įmonių vystymo ir konsultavimo patirtimi. Užduodame tinkamus klausimus, pateikiame teisingus atsakymus ir kuriame vertę įmonėms.

Dr. Diana Satkutė

Direktorė, verslo konsultantė