Projektų valdymas. Verslo procesų optimizavimo ekspertė Diana Lodienė

+370 612 12295

Kodėl konsultantai

Kiekvienas iš mūsų esame savo srities specialistai. Jei jums sekasi vykdyti ir plėtoti verslą, vadinasi, geriausiai žinote, KAIP pagaminti ar parduoti savo prekę. Jūs esate savo verslo specializacijos žinovai. Tačiau jums pasitaiko kliuvinių bandant tinkamai organizuoti įmonės veiklą, paskirstyti funkcijas tarp padalinių ir išgryninti vykstančius procesus? Tuomet rekomenduotume verslo konsultacijas.


Verslo konsultantai pasidalija sukauptomis geriausiomis procesų optimizavimo srities žiniomis ir patirtimi, padeda išsiaiškinti įmonės veiklos problemas ir pataria, kaip jas išspręsti. Dėl profesionalų suteiktos verslo konsultacijos įmonės ar organizacijos darbo efektyvumas gali išaugti dvigubai.

Kaip pasirinkti geriausius specialistus ir verslo konsultantus?

Verslo konsultantai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į šiuos dalykus:

  1. sukauptą sėkmingą patirtį konsultuojant įmones;
  2. sėkmingą asmeninę konsultantų praktinę patirtį.


Kas esame?

Mes esame profesionalūs individualių verslo procesų sistemų kūrėjai ir sprendimų teikėjai. Sprendimus įvairių pramonės šakų verslo įmonėms pateikiame remdamiesi sėkmingo įmonių vystymo ir konsultavimo patirtimi. Užduodame tinkamus klausimus, pateikiame teisingus atsakymus ir kuriame vertę įmonėms.

Kodėl konsultantai
KUO GALIME PADĖTI JŪSŲ VERSLUI

Atliekame įmonės veiklų analizę, identifikuojame egzistuojančius procesus, pateikiame išsamias rekomendacijas procesų bei veiklų gerinimui.

Modeliuojame procesų žemėlapius, perprojektuojame procesus, nustatome procesų matavimo rodiklius, sukuriame tik JŪSŲ įmonei tinkančią individualią procesų valdymo sistemą.

Vedame vidinius mokymus šiomis temomis: „Pokyčių valdymas“, „Procesų valdymas“, „Tiekimo grandinės valdymas“, „Vertės grandinė“, „Įkvepianti lyderystė“, „Projektų valdymas“.

Sustatome motyvacines sistemas, nukreiptas į konkretaus proceso matavimo rodiklius. Įdiegiame motyvacijos skaičiuoklės programą.