Projektų valdymas. Verslo procesų optimizavimo ekspertė Diana Lodienė

+370 612 12295

Mokymai

ESU PROCESŲ VALDYTOJAS

6-ių intensyvių užsiėmimų modulis skirtas įmonių savininkams bei vadovams, stambių įmonių padalinių vadovams

Procesų valdymas
PLAČIAU

Ar šios situacijos yra pažįstamos?

  • Ir vėl lieku po darbo valandų, - liūdnai žvelgia vadovas pro langą stebėdamas džiugiai besišnekučiuojant 17 val. išeinančius darbuotojus.
  • Geriau jau pats pasiskambinsiu mūsų pastoviam klientui ir suderinsiu užsakymą, nei paprašysiu vadybininko tai atlikti, - pamąstė vadovas tiesdamas ranką link telefono. Jis suvokė, kad pardavimai jam yra gyvybiškai svarbūs, o vadybininku negali pasitikėti, nes nematys kiek pakankamai bus aptarnautas klientas.
  • Ir vėl jie nieko nežino kodėl laiku buvo neišpildytas užsakymas ir dar broko prigamino, - jau 1,5 valandos susirinkime sėdi vadovas, kuris nuo įtūžio net paraudonavo.

CHANGING COMPANIES‘ LIVES TO HARMONY

O jeigu viską apverstumėm KITAIP:

  • Vadovo praktiškai nebūna darbe, jis turi daug laisvo laiko, jam niekas neskambina iš darbuotojų, tuo tarpu visos darbuotojams priskirtos užduotys yra įvykdytos laiku.
  • Labai aiškiai matyti kaip visais klientais yra pasirūpinta ir pardavimai auga kosminiu greičiu.
  • Susirinkimai ilgiausiai trunka 20 min., per kuriuos greitai ir operatyviai yra įvardinama esama situacija, kliuviniai ir jų priežastys ir svarbiausia – ČIA IR DABAR yra priimami sprendimai situacijai gerinti.

SPRENDIMAS YRA:

tęstiniai mokymai su aiškiomis užduotimis ir tobulėjimo priežiūra.

„iProcess“ organizuojami vidiniai ar išoriniai mokymai padeda įmonių darbuotojams geriau susiburti į komandą, siekti bendrų tikslų ir draugiškai pasidalyti įgytų žinių įžvalgomis. Mokantis komandoje, lengviau įgyvendinti naujas mintis ir pokyčius, nes visi kalba viena kalba. Vedami seminarai ir mokymai padeda formuoti įmonės veiklas, jas tobulinti. „iProcess“ vedami mokymai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose suteikia galimybę pagerinti organizacijos efektyvumą, sustiprinti motyvaciją. Jei norite padidinti pardavimus, įkvėpti ir motyvuoti darbuotojus, organizuojami mokymai Kaune, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra puiki proga sužinoti, kaip tai padaryti.

Atsiliepimai apie mokymus

Renginys tikrai labai patiko. Viskas suorganizuota aukštame lygyje! Dėkui. Daug buvo įvariaus užimtumo. Labai gerai, kad nespėdavome pavargti. Ir gerai, kad praktinė dalis buvo.

Evaldas Jaruševičius


Dėkui už seminarą. Tema veiklos procesų žemėlapio sudarymas ir po to galimybė matuoti procesų kritinius taškus yra mūsų įmonei labai aktuali. Ten, kiek leido laikas buvo apie tai. Patiko. Pranešimus skaitantys žmonės tikrai labai „savos“ asmenybės, kas aukšto lygio ekspertams ne visada pavyksta. Seminaro laikas irgi nebuvo per ilgas. Patiko viskas.

Kęstutis Skukauskas


Buvo nerealu. Pamėginkit ir patys įsitikinkite, kad mokytis verta!!!

Vytautas Černovas


Mokymai buvo naudingi ir praktiški. Lektorė mokymo medžiagą pateikė koncentruotai ir aiškiai. Praktinė mokymų dalis su LEGO Seriuos Play įvedė įvairovės į mokymus, leido kūrybiškai pažvelgti į problemų sprendimą ir procesų valdymą.

Laura Vaišnorė


Mokymų metu pavyko atskirti (suprasti) kas yra procesas, kur gali būti jo pradžia ir pabaiga. Kuom visa tai gali būti naudinga ir efektyvu vystant sėkmingą įmonės veiklą. Ankščiau apie tai daug nesusimąstydavau. Įmonėje esame susidėlioję strategiją ilgajam ir trumpajam periodams bei nusimatę veiksmų planą, kaip visa tai pasiekti. Pajungus procesus, manau, visa tai galima įgyvendinti žymiai efektyviau gal net ir greičiau. Nors aišku, tai nėra labai parasta įdiegti.

Erikas Biržys

Atliekame įmonės veiklų analizę, identifikuojame egzistuojančius procesus, pateikiame išsamias rekomendacijas procesų bei veiklų gerinimui.

Modeliuojame procesų žemėlapius, perprojektuojame procesus, nustatome procesų matavimo rodiklius, sukuriame tik JŪSŲ įmonei tinkančią individualią procesų valdymo sistemą.

Vedame vidinius mokymus šiomis temomis: „Pokyčių valdymas“, „Procesų valdymas“, „Tiekimo grandinės valdymas“, „Vertės grandinė“, „Įkvepianti lyderystė“, „Projektų valdymas“.

Sustatome motyvacines sistemas, nukreiptas į konkretaus proceso matavimo rodiklius. Įdiegiame motyvacijos skaičiuoklės programą.