5 MINUČIŲ VIDEO, PROCESŲ MATAVIMAI, PROCESŲ VALDYMAS

KADA NEVEIKIA PROCESAI? Koks teisingas procesų valdymas?

Kada neveikia procesai? Sužinokite plačiau apie įmonės procesų valdymą. Susisiekime: diana@iprocess.lt Apsilankykite puslapyje: https://www.iprocess.lt/ Kai šalies ekonomika būna nenuspėjama, kiekvienas verslas turi mokėti greitai reaguoti į vykstančius pokyčius aplinkoje. Visos aktualios rinkos naujienos tampa iššūkiu kiekvienam verslui ir tuomet įmonės procesu valdymas tampa kaip išsigelbėjimu. Pasaulyje populiariausia ir labiausiai efektyvi teorija yra business process management. Vystant šią teoriją toliau randasi įvairios metodikos, tokios kaip: lean, business process reengineering, quality management ir kt.

Siekiant verslui padėti išbristi iš egzistuojančio chaoso ir siekti geriausių pardavimų bei pelnų, vadovaujuosi business process reengineering metodologija.

Ar įmonėje tinkamai veikia procesai, atspindi tam tikri įmonės rodikliai, kurie yra išdėstomi laike. Priklausomai nuo susidarusio grafiko, kuris atspindi rodiklį laike, galima pasakyti, ar procesas funkcionuoja tinkamai. Jei norite sužinoti, kokie tai rodikliai ir kokį grafiką jie sudaro, įsijunkite video – jame rasite visą informaciją.

Pagarbiai, dr. Diana Satkutė, info@dilodi.lt